Erfgoed Festival Gooi & Vecht
Zomer 2021 staat Gooi & Vecht in het teken van Gooise Grensverleggers, Wereldverbeteraars en Uitvinders tijdens de tweede editie van het Erfgoedfestival.
Duik van 26 mei tot 12 september in de erfgoedverhalen van o.a. P.C. Hooft, Nescio, Mondriaan en Frederik van Eeden met het inspirerende (coronaproof) buitenprogramma vol themawandelingen en fietsroutes. Ook zijn er verdiepende tentoonstellingen, blogs, vlogs, podcasts, een interactieve AR Experience van stoomtram de Gooische Moordenaar en een speciaal kinderprogramma met bijpassend doeboek.
De opening van het Erfgoedfestival vond woensdagmiddag buiten plaats in aanwezigheid van gedeputeerde Noord-Holland mevrouw Pels, burgemeesters uit Gooi & Vecht en pers: zie filmpje
Voor meer informatie, kijk hier:
Rondreizende Tentoonstelling TVE Grensverleggers in Gooi en Vecht juli – september 2021
In onze winkel op deze website is de publicatie: “Van Andriessen tot Van Zutphen. Honderd erflaters tussen Vecht en Eem” uit 2015 nog te koop.


